مدیرعامل (SBI) : ریپل قصد دارد پس از حل و فصل شکایت (SEC) عمومی شود

به گفته مدیرعامل (SBI Group) ، شرکت ریپل علیرغم کشمکش های حقوقی مداوم با قانونگذاران ایالات متحده ، از برنامه خود برای عمومی شدن منصرف نشده است.

 

یوشیتاکا کیتائو (Yoshitaka Kitao) ، مدیرعامل غول مالی ژاپنی (SBI Group) ، ادعا کرد که ریپل قصد دارد پس از حل و فصل پرنده شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، به یک شرکت سهامی عام تبدیل شود.

 

کیتائو روز چهارشنبه گفت که هم مدیرعامل ریپل برد گارلینگهاوس و هم مدیر اجرایی آن کریس لارسن قصد دارند ریپل را عمومی کنند و

افزود سرمایه گذاری( SBI) در ریپل پس از عمومی شدن این شرکت نتیجه می دهد و خاطرنشان کرد که (SBI) بزرگترین سهامدار خارجی ریپل است.

 

کیتائو همچنین پیش بینی کرد که کنسرسیوم بلاکچین (R3) ، شرکت صنعتی دیگری که توسط (SBI) پشتیبانی می شود نیز در آینده عمومی خواهد شد:

 

“ما در شرکت های فناوری مالی سرمایه گذاری کرده ایم و این فناوری را در گروه خود می پذیریم و همچنین این فناوری را در صنعت گسترش می دهیم. این استراتژی اصلی (SBI) است. ”

 

گارلینگهاوس پیش بینی کرد که (IPO) ها در صنعت کریپتو و بلاکچین (blockchain) گسترش بیشتری پیدا می کنند و در سال گذشته به یک (IPO) احتمالی اشاره کرد: “در 12 ماه آینده ، (IPO) های بسیاری در فضای کریپتو و بلاکچین (blockchain) مشاهده خواهید کرد. ما اولین شرکت و آخرین شرکت نخواهیم بود ، اما انتظار دارم در این زمینه پیشرو باشیم. این یک پیشرفت طبیعی برای ریپل است. ”

 

همانطور که قبلاً گزارش شده بود ، (SEC) در دسامبر سال 2020 شکایتی را علیه ریپل لبز و مدیران آن ثبت کرد. این شرکت تاکنون موفق شده به یک سری پیروزی های قانونی دست یابد و موجب احساسات صعودی سرمایه گذاران در مورد نتیجه دادخواست و افزایش قیمت ریپل (XRP) به بیش از 1.4 دلار که از ژانویه 2018 تاکنون دیده نشده بود شده است.

 

ترجمه شده توسط مجله خبری نیپوتو

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *